سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ فارسی English عربی

پیدا کردن ما:تهران، انتهای بزرگراه شهید ستاری (شمال)، میدان دانشگاه،
بلوار شهدای حصارک، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی،
بلوک شماره 2، طبقه چهارم، معاونت بین الملل و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی.

داوطلبان بین المللی در صورت تمایل به ثبت نام در کلیه رشته ها و مقاطع تحصیلی میتوانند با مراجعه به سامانه متقاضیان بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام و انتخاب رشته نمایند.
• نشانی سامانه ثبت نام: https://fstudent.iau.ir
• لیست رشته/محل ها به نشانی: https://fstudent.iau.ir/ListResh.aspx
• همچنین لازم است که کلیه متقاضیان بین المللی پس از ثبت نام در سامانه مذکور، در سامانه سازمان امور دانشجويان به آدرس www.saorg.ir نیز برای انجام امور کنسولی ثبت درخواست کنند و كد رهگيري اخذ نمایند.

متقاضیان بین المللی غیرفارسی زبان با دریافت نامه گواهی پذیرش اولیه از سوی واحد دانشگاهی مربوطه یا سازمان مرکزی دانشگاه باید امور اقامتی و آموزش زبان فارسی را در وهله اول انجام دهند. پس از گذراندن دوره زبان فارسی، شماره دانشجویی موقت (9 رقمی) برای آنان صادر خواهد شد و با این شماره دانشجویی موقت می توانند در سامانه آموزشیار ثبت نام قطعی کرده و شماره دانشجویی 14 رقمی دریافت نمایند.


دانلود فایل شهریه گروه/مقاطع تحصیلی در واحدهای دانشگاهی منتخب

پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی:

1- شماره تماس پشتیبانان اداره کل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی: 02147352409 - 02147352423 – 02147352429 – 02147352406
2- ایمیل اداره کل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی به نشانی foreign.stud@intl.iau.ir

قابل توجّه مخاطبان محترم: کلیّه‌ی خدمات ارایه شده در این پایگاه اینترنتی (از جمله: ثبت‌نام، انتخاب رشته و ...) رایگان است!
به استحضار مخاطبین محترم می‌رساند: به منظور اقدام در چارچوب شیوه‌نامه‌ی همکاری برای جذب متقاضیان بین‌المللی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی و جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی برخی از افراد، این حوزه فقط و فقط پاسخگوی کارگزارهای دارای قرارداد رسمی با دانشگاه و شخص دانشجویان بین‌المللی است و از پاسخگویی به افراد متفرقه (که متأسفانه خود را نماینده‌ی دانشجو معرفی می‌نمایند) معذور است!


«معاونت بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی»
question

سوالی دارید؟

برای ما ایمیل بفرستید یا با ما تماس بگیرید